ARCHIEF EXTERNE COMPETITIE 2019-2020

  • Het KNSB-team speelt in klasse 4I.
  • De uitslagen en de stand in klasse 4I staat op KNSB-Netstand.
  • Alle informatie over de KNSB-competitie staat in het KNSB-Competitiereglement.
  • Speeltempo: “De speeltijd bedraagt voor elk der spelers 40 zetten in 90 minuten en daarna 30 minuten extra bedenktijd. Bij elke zet vanaf de start krijgt elk der spelers 30 seconden extra bedenktijd.” (Artikel 23.1) Dat is timing option 19: ‘Bonus fb Bonus – 90 min fb 30 min (all +30s/m’) van de DGT2010-klok.
  • Kijk voor de matchverslagen bij de Nieuwsberichten.

Er zijn 8 spelers als vast teamlid opgegeven:

  1. Jacob Perrenet
  2. Joop Hummel
  3. Maarten-Jan Oosterman
  4. Philippe Ramaekers
  5. Peter Schotman (teamleider)
  6. Ronald Nelissen
  7. Hein de Boer
  8. Jos Uiterwijk

De lijst met reservespelers bestaat uit:

  • Redzep Skrijelj
  • Jephte Lafour
  • Rob Smit
  • Daan Brorens
  • Walter Beugels
  • Wiel Maertzdorf
  • Cris Borsten

Speelschema:

  1. 28-09-2019 ZwartWit Maastricht – Garde
  2. 02-11-2019 De Juiste Z – ZwartWit Maastricht
  3. 23-11-2019 ZwartWit Maastricht – UVS 3
  4. 14-12-2019 Blerick 2 – ZwartWit Maastricht
  5. 01-02-2020 OSV – ZwartWit Maastricht
  6. 07-03-2020 ZwartWit Maastricht – Schaakvereniging Maastricht
  7. 28-03-2020 WLC 2 – ZwartWit Maastricht
  8. 18-04-2020 ZwartWit Maastricht – Zuid Limburg 5
  9. 16-05-2020 Het Kasteel – ZwartWit Maastricht

De Limburgse teams zijn ons allen welbekend, de Brabantse en Gelderse teams wellicht wat minder: Schaakvereniging Gardé (Maarheze), U.V.S. (Nijmegen), Osse Schaakvereniging (Oss), Woensel Lichttoren Combinatie (Eindhoven) en S.V. Het Kasteel (Wijchen).

Het 1e-team speelt dus vier keer thuis en vijf keer uit. Dat betekent dat voor ons dat we uitwedstrijden gaan spelen in Noorbeek, Blerick, Oss, Eindhoven en Wijchen.

  • Het LiSB-team speelt in klasse 2B.
  • De uitslagen en de stand in klasse 2B staat op LiSB-Netstand.
  • Alle informatie over de LiSB-competitie staat in het Wedstrijdreglement LiSB-Bondscompetitie.
  • Speeltempo: “De partijen in klasse 2B worden gespeeld met het Fischer-speeltempo, dat is 90 minuten voor de gehele partij met een increment van 30 seconden vanaf zet 1.” (Artikel 28.2.1.2) Dat is timing option 17: ‘Bonus Classic 90 min +30s/m’ van de DGT2010-klok.
  • Kijk voor de matchverslagen bij de Nieuwsberichten.

Er zijn 6 spelers als vast teamlid opgegeven:

  1. Walter Beugels
  2. Tjoe-Liong Kwee
  3. Cris Borsten
  4. Wiel Maertzdorf
  5. Dien Knuit
  6. Daan Brorens (interim-teamleider)

De lijst met reservespelers bestaat uit:

  • Hein de Boer
  • Ronald Nelissen
  • Jos Uiterwijk
  • Rob Smit

Speelschema:

  1. 06-10-2019 ZwartWit Maastricht – ‘t Stokpaardje
  2. 10-11-2019 BYE
  3. 08-12-2019 ZwartWit Maastricht – De Juiste -Z- 3
  4. 09-02-2020 Postertoren – ZwartWit Maastricht
  5. 15-03-2020 Voerendaal 5 – ZwartWit Maastricht
  6. 05-04-2020 ZwartWit Maastricht – Eijsden
  7. 03-05-2020 Voerendaal 4 – ZwartWit Maastricht (gezamelijke slotronde in Helden)

Archief Interne VoorjaarsCompetitie 2020

REGELS Tijdens de ALV van 10 september is besloten om meerdere interne competities te spelen:
  1. LANG: standaard tempo van 1:30 met 30 seconden increment. Dat is timing option 17: ‘Bonus Classic 90 min +30s/m’ van de DGT2010-klok. Cyclus bestaat uit 12 ronden.
  2. KO: de beker competitie. Tempo is 1:15 plus 30 sec. Bij remise volgen twee snelschaakpartijen met 5 min bedenktijd. Bij gelijke stand daarna een beslissingswedstrijd waarbij WIT moet winnen. Bij de eerste partijen wordt steeds van kleur gewisseld. Bij de beslissingspartij wordt om de kleur geloot.
  3. HALF: een verkort tempo van 0:45 plus 10 sec per zet vanaf zet 40 om uit te vluggeren. Halverwege de avond, rond 21:55, wordt een tweede indeling gemaakt voor wie een tweede partij die avond wil spelen. Cyclus bestaat uit 7 avonden, dus maximaal 14 partijen per persoon.
  4. RAPID: Speeltempo 25 min zonder increment. Dat is timing option 02: ‘Time Rapid’ van de DGT2010-klok. Drie ronden per avond.
  5. BLITZ: Voorronde plus finale met beste 8 spelers en troostgroep. Het speeltempo is 5 minuten. Dat is timing option 01: ‘Time Blitz’ van de DGT2010-klok.
EXTRA BEPALINGEN
  • Voor de competitie LANG kan men zich aanmelden op de voorafgaande zondag vóór 20:00 uur bij de wedstrijdleider (zie pagina CONTACT). De indeling wordt op zondagavond laat bekend gemaakt. Het voordeel is dat men zich kan voorbereiden op de tegenstander. De niet-aangemelde spelers die op dinsdag verschijnen worden gewoon tegen elkaar ingedeeld, dus iedereen kan altijd gewoon spelen.
  • Als je niet op tijd kunt komen op de clubavond, maar wel ingedeeld wil worden: neem dan contact op met de interne wedstrijdleider. Het emailadres en telefoonnummer staan op de pagina CONTACT. Geef dit dan wel door vóór 20:00 uur!
  • Bij LANGe partijen mogen zowel jeugd (< 20 jaar) als senioren (> 70 jaar) vragen om met afwijkend tempo van 1:00 + 30 sec per zet te spelen. Bij een eventuele tweede partij tussen dezelfde spelers in dezelfde cyclus van dezelfde competitie, wordt bij onenigheid over speeltempo gespeeld met het lange tempo (1:30 plus 30 sec).
  • Bij LANGe partijen geldt een maximaal ratingverschil van 200 punten tenzij deze restrictie niet tot een geldige indeling leidt.
  • Bij LANG, HALF en RAPID gelden de bekende regels voor punten toekenning: 1 punt voor winst, half bij remise, 0 bij verlies, half bij afwezigheid (max twee ronden), 1 bij afwezigheid vanwege bondswedstrijd.
  • KO partijen tellen ook mee voor LANG.
  • Indeling KO partijen vindt plaats via loting.
  • Deelname aan de KO competitie gaat automatisch voor alle leden die gespeeld hebben op minimaal één van de clubavonden voorafgaand aan de eerste ronde. Verder doen mee alle aanwezigen die aanwezig zijn op de avond van de eerste loting en diegenen uitdrukkelijk bij de wedstrijdleider hebben gemeld dat zij wensen mee te doen aan de KO beker.
Partijen in Ronde 5 - 10-Maart-20.
  1 Joop Hummel           -  Redzep Skrijelj      ½-½    
  2 Rob Smit              -  Jacob Perrenet       0-1    
  3 Walter Beugels        -  Jos Uiterwijk        1-0    
  4 Jephte Lafour         -  Peter Schotman       ½-½  

Partijen in Ronde 4 - 18-Feb-20.
  1 Jacob Perrenet        -  Redzep Skrijelj      ½-½    
  2 Peter Schotman        -  Hein de Boer         1-0    
  3 Wiel Maertzdorf       -  Jephte Lafour        0-1   

Partijen in Ronde 3 - 4-Feb-20.
  1 Redzep Skrijelj       -  Maarten-J. Oosterman 1-0
  2 Peter Schotman        -  Jacob Perrenet       0-1
  3 Frank Clevers         -  Hein de Boer         ½-½
  4 Jephte Lafour         -  Cris Borsten         ½-½
  5 Wiel Maertzdorf       -  Jos Uiterwijk        0-1
  6 Frank van Sas         -  Dien Knuit           0-1

Partijen in Ronde 2 - 21-Jan-20.
  1 Jacob Perrenet        -  Joop Hummel          0-1    
  2 Cris Borsten          -  Peter Schotman       0-1    
  3 Hein de Boer          -  Wiel Maertzdorf      1-0    
  4 Jos Uiterwijk         -  Dien Knuit           1-0   

Partijen in Ronde 1 - 7-Jan-20.
  1 Joop Hummel           -  Peter Schotman       1-0
  2 Jacob Perrenet        -  Jos Uiterwijk        1-0    
  3 Wiel Maertzdorf       -  Jeroen Spronken      ½-½    
  4 Dien Knuit            -  Cris Borsten         0-1     
Rangschikking na Ronde 5 - 10-Maart-20
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst   SBgr   Rtg   TPR  BRtg
  1 Joop Hummel            3   2   1   0    3,5  1  1   16,0  11,00  1998  2271  1964
2 Jacob Perrenet 5 3 1 1 3,5 1 -1 13,5 8,50 2074 1998 2085
3 Redzep Skrijelj 3 1 2 0 3,0 -1 -2 15,0 8,50 2011 2124 1995
4 Jephte Lafour 3 1 2 0 3,0 1 1 12,0 6,50 1731 1723 1730
5 Dien Knuit 3 1 0 2 3,0 -1 -2 11,0 4,00 1086 1345 1066
6 Peter Schotman 5 2 1 2 2,5 -1 -1 15,0 6,50 1857 1807 1870
7 Cris Borsten 3 1 1 1 2,5 -1 -1 12,5 6,00 1504 1570 1495
8 Jos Uiterwijk 4 2 0 2 2,5 -2 -2 12,0 4,25 1595 1578 1599
9 Hein de Boer 3 1 1 1 2,5 -1 -2 11,0 4,75 1669 1667 1670
10 Walter Beugels 1 1 0 0 2,0 1 1 14,5 8,50 1694 1957 1682
11 Maarten-J. Oosterman 1 0 0 1 2,0 -1 -1 11,0 4,00 1903 1672 1915
12 Frank Clevers 1 0 1 0 1,5 1 1 12,5 6,25 1699 1682 1700
13 Jeroen Spronken 1 0 1 0 1,5 -1 -1 11,0 5,50 1329 1423 1325
14 Daan Brorens 0 0 0 0 1,0 0 0 12,5 6,25 1796 1796
15 Philippe Ramaekers 0 0 0 0 1,0 0 0 12,5 6,25 1877 1877
16 Ronald Nelissen 0 0 0 0 1,0 0 0 12,5 6,25 1783 1783
17 Rob Smit 1 0 0 1 1,0 1 1 11,5 4,00 1736 1734 1740
18 Wiel Maertzdorf 4 0 1 3 1,0 2 2 11,5 1,75 1411 1256 1437
19 Frank van Sas 1 0 0 1 1,0 1 1 10,0 4,00 1261 749 1285
De regels voor de KO-competitie staan beschreven in het Interne Wedstrijdreglement.
De speler waarvan de naam vetgedrukt is gaat door naar de volgende ronde. 

KO Partijen 1e ronde
1  Cris Borsten         -  Jeroen Spronken      ½-½  (Tiebreak nog niet gespeeld!)
2  Rob Smit             -  Hein de Boer         1-0
3  Philippe Ramaekers   -  Ronald Nelissen      ½-½  (Ronald wint de tiebreak)
4  Maarten-J. Oosterman -  Wiel Maertzdorf      1-0
5  Jacob Perrenet       -  Peter Schotman       0-1
6  Jephte Lafour        -  Jos Uiterwijk        1-0
7  Stefan Steinhardt    -  Daan Brorens         0-1
8  Redzep Skrijelj      -  Walter Beugels       1-0

KO Partijen 2e ronde
1 Redzep Skrijelj - Ronald Nelissen
2 Maarten-J. Oosterman - Jephte Lafour ½-½ (Tiebreak nog niet gespeeld!)
3 Rob Smit - Dien Knuit 1-0
4 Cris Borsten - Peter Schotman 0-1
Partijen in Ronde 5 - 3-3-2020.
  1 Peter Schotman        -  Joop Hummel          0-1    
  2 Jacob Perrenet        -  Jos Uiterwijk        1-0    
  3 Philippe Ramaekers    -  Redzep Skrijelj      0-1   

Partijen in Ronde 4 - 3-3-2020.
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Peter Schotman       0-1    
  2 Joop Hummel           -  Jacob Perrenet       0-1    
  3 Rob Smit              -  Philippe Ramaekers   0-1    
  4 Frank Clevers         -  Jos Uiterwijk        1-0    
  5 Wiel Maertzdorf       -  Frank van Sas        1-0

Partijen in Ronde 3 - 28-Jan-20.
  1 Peter Schotman        -  Skrijelj Redzep        ½-½    
  2 Maarten-Jan Oosterman -  Jacob Perrenet         0-1    
  3 Hein de Boer          -  Jos Uiterwijk          1-0

Partijen in Ronde 2 - 28-Jan-20.
  1 Jacob Perrenet        -  Peter Schotman         0-1    
  2 Redzep Skrijelj       -  Maarten-Jan Oosterman  1-0    
  3 Hein de Boer          -  Frank Clevers          1-0
  4 Walter Beugels        -  Rob Smit               0-1
  5 Jos Uiterwijk         -  Daan Brorens           1-0     

Partijen in Ronde 1 - 14-Jan-20.
  1 Jacob Perrenet        -  Redzep Skrijelj        1-0    
  2 Peter Schotman        -  Hein de Boer           1-0    
  3 Cris Borsten          -  Wiel Maertzdorf        ½-½
Rangschikking na Ronde 5 - 3-Mrt-20.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst   SBgr   Rtg   TPR  BRtg
  1 Jacob Perrenet         5   4   0   1    4,0  1  1   11,5   8,00  2076  2172  2061
  2 Peter Schotman         5   3   1   1    3,5  1  1   13,5   9,50  1948  2139  1908
  3 Redzep Skrijelj        4   2   1   1    3,0 -2 -2   13,5   6,50  2012  2076  2008
  4 Hein de Boer           3   2   0   1    3,0  1  2   13,5   7,00  1789  1915  1777
  5 Wiel Maertzdorf        2   1   1   0    2,5  0  1   13,0   5,75  1442  1638  1428
  6 Joop Hummel            2   1   0   1    2,0  0 -1   15,5   6,00  1977  2060  1974
  7 Philippe Ramaekers     2   1   0   1    2,0  0  1   13,5   5,00  1862  1893  1863
  8 Frank Clevers          2   1   0   1    2,0  0  1   12,0   3,75  1685  1746  1684
  9 Rob Smit               2   1   0   1    2,0  0  1   13,0   4,75  1679  1835  1669
 10 Jos Uiterwijk          4   1   0   3    1,5 -2 -3   14,0   3,25  1609  1670  1612
 11 Cris Borsten           1   0   1   0    1,5  1  1   13,5   4,00  1511  1490  1514
 12 Maarten-J. Oosterman   3   0   0   3    1,0  1  2   14,0   1,75  1875  1709  1909
 13 Ronald Nelissen        0   0   0   0    1,0  0  0   12,5   2,50  1779        1779
 14 Walter Beugels         1   0   0   1    1,0  1  1   11,5   2,25  1714  1378  1732
 15 Daan Brorens           1   0   0   1    1,0 -1 -1   10,5   2,25  1707  1307  1728
 16 Jephte Lafour          0   0   0   0    1,0  0  0   12,5   2,50  1702        1702
 17 Jeroen Spronken        0   0   0   0    1,0  0  0   12,5   2,50  1318        1318
 18 Frank van Sas          1   0   0   1    1,0 -1 -1   13,0   2,50  1290  1140  1300
Partijen in Ronde 3 - 11-2-2020.
  1 Redzep Skrijelj       -  Peter Schotman       1-0    
  2 Rob Smit              -  Daan Brorens         0-1    
  3 Jacob Perrenet        -  Maarten-J. Oosterman 1-0    
  4 Jephte Lafour         -  Cris Borsten         1-0   

Partijen in Ronde 2 - 11-2-2020.
  1 Peter Schotman        -  Rob Smit             ½-½    
  2 Jacob Perrenet        -  Redzep Skrijelj      0-1    
  3 Maarten-J. Oosterman  -  Jephte Lafour        1-0    
  4 Cris Borsten          -  Frank van Sas        1-0     

Partijen in Ronde 1 - 11-2-2020.
  1 Redzep Skrijelj       -  Maarten-J. Oosterman 1-0    
  2 Rob Smit              -  Jacob Perrenet       1-0    
  3 Daan Brorens          -  Cris Borsten         1-0    
  4 Jephte Lafour         -  Peter Schotman       0-1    
  5 Frank van Sas         -  Wiel Maertzdorf      0-1
Rangschikking na Ronde 3 - 11-Feb-20
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst   SBgr   Rtg   TPR  BRtg
  1 Redzep Skrijelj        3   3   0   0    3.0  1  1    3.5   3.50  2202  2290  2181
  2 Daan Brorens           2   2   0   0    2.5  0 -1    5.0   3.75  1764  1949  1742
  3 Wiel Maertzdorf        1   1   0   0    2.0 -1 -1    4.5   2.50  1407  1617  1396
  4 Peter Schotman         3   1   1   1    1.5 -1 -1    5.5   1.75  1872  1840  1877
  5 Rob Smit               3   1   1   1    1.5  1  1    5.0   1.75  1720  1881  1697
  6 Philippe Ramaekers     0   0   0   0    1.5  0  0    4.5   2.25  1936        1936
  7 Hein de Boer           0   0   0   0    1.5  0  0    4.5   2.25  1711        1711
  8 Walter Beugels         0   0   0   0    1.5  0  0    4.5   2.25  1689        1689
  9 Ronald Nelissen        0   0   0   0    1.5  0  0    4.5   2.25  1718        1718
 10 Jos Uiterwijk          0   0   0   0    1.5  0  0    4.5   2.25  1607        1607
 11 Dien Knuit             0   0   0   0    1.5  0  0    4.5   2.25  1089        1089
 12 Joop Hummel            0   0   0   0    1.5  0  0    4.5   2.25  2000        2000
 13 Jeroen Spronken        0   0   0   0    1.5  0  0    4.5   2.25  1350        1350
 14 Frank Clevers          0   0   0   0    1.5  0  0    4.5   2.25  1700        1700
 15 Jacob Perrenet         3   1   0   2    1.0  1  2    5.5   1.00  2054  1819  2083
 16 Maarten-J. Oosterman   3   1   0   2    1.0 -1 -1    5.0   1.00  1938  1831  1951
 17 Cris Borsten           3   1   0   2    1.0 -1 -1    4.0   0.50  1507  1426  1517
 18 Jephte Lafour          3   1   0   2    1.0  1  1    3.5   1.00  1639  1637  1640
 19 Frank van Sas          2   0   0   2    0.5  0 -1    3.5   0.25  1281  1093  1300


Archief Interne Competitie 2019

Partijen in Ronde 7 - 3-Dec-19.
  1 Joop Hummel           -  Redzep Skrijelj      0-1
  2 Maarten-J. Oosterman  -  Jephte Lafour        ½-½
  3 Wiel Maertzdorf       -  Philippe Ramaekers   0-1
  4 Peter Schotman        -  Hein de Boer         1-0
  5 Jos Uiterwijk         -  Walter Beugels       1-0
  6 Rob Smit              -  Dien Knuit           1-0
  7 Frank van Sas         -  Guido Heuts          0-1

Partijen in Ronde 6 - 5-Nov-19.
  1 Philippe Ramaekers    -  Redzep Skrijelj      0-1
  2 Maarten-J. Oosterman  -  Wiel Maertzdorf	  1-0
  3 Jephte Lafour         -  Jos Uiterwijk        1-0
  4 Hein de Boer          -  Jacob Perrenet       0-1
  5 Daan Brorens          -  Peter Schotman       1-0
Partijen in Ronde 5 - 22-Okt-19.
  1 Rob Smit              -  Maarten-J. Oosterman 1-0
  2 Peter Schotman        -  Jephte Lafour        ½-½
  3 Philippe Ramaekers    -  Ronald Nelissen      ½-½
  4 Redzep Skrijelj       -  Walter Beugels       1-0
  5 Cris Borsten          -  Jeroen Spronken      ½-½
  6 Dien Knuit            -  Daan Brorens         0-1
  7 Huub Stegen           -  Stefan Steinhardt    ½-½
Partijen in Ronde 4 - 8-Okt-19.
  1 Jacob Perrenet        -  Peter Schotman       0-1
  2 Jos Uiterwijk         -  Philippe Ramaekers   0-1
  3 Rob Smit	          -  Hein de Boer         1-0
  4 Daan Brorens          -  Stefan Steinhardt    1-0
  5 Steve Marino          -  Wiel Maertzdorf      0-1
Partijen in Ronde 3 - 17-Sep-19.
  1 Jacob Perrenet        -  Redzep Skrijelj       0-1     
  2 Maarten-J. Oosterman  -  Peter Schotman       1-0    
  3 Jephte Lafour         -  Philippe Ramaekers   ½-½    
  4 Jeroen Spronken       -  Hein de Boer         0-1
  5 Daan Brorens          -  Jos Uiterwijk        1-0
  6 Wiel Maertzdorf	  -  Dien Knuit	          1-0
Partijen in Ronde 2 - 3-Sep-19.
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Jacob Perrenet       0-1    
  2 Joop Hummel           -  Philippe Ramaekers   0-1    
  3 Peter Schotman        -  Rob Smit             ½-½
  4 Hein de Boer          -  Wiel Maertzdorf      ½-½
Partijen in Ronde 1 - 27-Aug-19.
  1 Jacob Perrenet        -  Peter Schotman       1-0    
  2 Philippe Ramaekers    -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  3 Wiel Maertzdorf       -  Jephte Lafour        0-1    
  4 Dien Knuit            -  Jeroen Spronken      0-1    
Eindstand na Ronde 7 - 3-Dec-19
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst   SBgr   Rtg   TPR  BRtg
  1 Redzep Skrijelj        4   4   0   0    5.0 -2 -2   29.5  21.25  1995  2266  1936
  2 Rob Smit               4   3   1   0    4.5  2  3   26.0  17.00  1740  1983  1692
  3 Jephte Lafour          6   2   4   0    4.5  0 -1   26.5  16.00  1730  1884  1681
  4 Jacob Perrenet         5   3   0   2    4.0  1 -1   26.0  13.50  2085  1950  2116
  5 Maarten-J. Oosterman   6   3   1   2    4.0  2  2   27.5  14.25  1915  1864  1928
  6 Philippe Ramaekers     7   3   2   2    4.0 -1 -1   25.5  12.00  1877  1840  1887
  7 Peter Schotman         7   2   2   3    3.0 -1  1   29.5  11.25  1870  1826  1897
  8 Wiel Maertzdorf        6   2   1   3    3.0  0  1   22.5   7.25  1437  1531  1426
  9 Hein de Boer           5   1   1   3    2.5 -1 -1   23.5   7.50  1670  1561  1703
 10 Jeroen Spronken        3   1   1   1    2.5 -1 -1   21.5  10.25  1325  1425  1315
 11 Jos Uiterwijk          4   1   0   3    2.0  0  1   24.0   6.25  1599  1595  1603
 12 Guido Heuts            1   1   0   0    2.0 -1 -1   27.0  15.00  1315  1650  1300
 13 Steven Steinhardt      2   0   1   1    1.5  0 -1   24.0   9.25  1829  1624  1850
 14 Huub Stegen            1   0   1   0    1.5  1  1   24.0  12.00  1801  1843  1800
 15 Ronald Nelissen        1   0   1   0    1.5 -1 -1   25.0  12.50  1783  1890  1779
 16 Cris Borsten           1   0   1   0    1.5  1  1   24.5  12.25  1495  1342  1503
 17 Joop Hummel            2   0   0   2    1.0  2  2   22.0   6.25  1964  1602  2002
 18 Walter Beugels         2   0   0   2    1.0 -2 -2   20.5   6.25  1682  1463  1708
 19 Frank van Sas          1   0   0   1    1.0  1  1   22.0   9.00  1285   982  1300
 20 Steve Marino           1   0   0   1    1.0  1  1   21.0   9.00  1193  1103  1200
 21 Dien Knuit             4   0   0   4    1.0  0 -1   21.5   2.25  1066  1241  1077
Partijen in Ronde 10 - 10-Dec-2019.
  1 Jos Uiterwijk         -  Jacob Perrenet       0-1    
  2 Redzep Skrijelj       -  Daan Brorens         1-0    
  3 Hein de Boer          -  Guido Heuts          1-0    
  4 Maarten-J. Oosterman  -  Philippe Ramaekers   1-0  

Partijen in Ronde 9 - 10-Dec-2019.
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Jacob Perrenet       0-1    
  2 Redzep Skrijelj       -  Walter Beugels       1-0    
  3 Philippe Ramaekers    -  Hein de Boer         1-0    
  4 Guido Heuts           -  Jos Uiterwijk        1-0    

Partijen in Ronde 8 - 19-Nov-19. 
  1 Hein de Boer          -  Peter Schotman       0-1    
  2 Jacob Perrenet        -  Redzep Skrijelj      ½-½    
  3 Daan Brorens          -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  4 Jos Uiterwijk         -  Wiel Maertzdorf      ½-½  

Partijen in Ronde 7 - 19-Nov-19. 
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Hein de Boer         0-1    
  2 Redzep Skrijelj       -  Jos Uiterwijk        1-0    
  3 Wiel Maertzdorf       -  Jacob Perrenet       0-1

Partijen in Ronde 6 - 12-Nov-19. 
  1 Hein de Boer          - Redzep Skrijelj       0-1 
  2 Jacob Perrenet        - Peter Schotman        0-1 
  3 Jos Uiterwijk         - Maarten-J. Oosterman  0-1
  4 Philippe Ramaekers    - Jephte Lafour         0-1
  5 Rob Smit              - Dien Knuit            1-0

Partijen in Ronde 5 - 12-Nov-19. 
  1 Jacob Perrenet        - Hein de Boer          0-1 
  2 Peter Schotman        - Redzep Skrijelj       0-1 
  3 Jephte Lafour         - Jos Uiterwijk         0-1
  4 Maarten-J. Oosterman  - Rob Smit              1-0
  5 Dien Knuit            - Philippe Ramaekers    0-1

Partijen in Ronde 4 - 15-Oct-19.
  1 Joop Hummel           -  Jacob Perrenet       0-1
  2 Walter Beugels        -  Hein de Boer         ½-½
  3 Jos Uiterwijk         -  Peter Schotman       0-1
  4 Jephte Lafour         -  Stefan Steinhardt    ½-½

Partijen in Ronde 3 - 15-Oct-19.
  1 Jacob Perrenet        -  Cris Borsten         1-0
  2 Joop Hummel           -  Jephte Lafour        1-0
  3 Peter Schotman        -  Daan Brorens         1-0
  4 Hein de Boer          -  Jos Uiterwijk        1-0
  5 Stefan Steinhardt     -  Walter Beugels       0-1

Partijen in Ronde 2 - 24-Sep-19.
  1 Redzep Skrijelj       -  Jacob Perrenet       ½-½    
  2 Daan Brorens          -  Hein de Boer         ½-½    
  3 Rob Smit              -  Jos Uiterwijk        0-1    
  4 Peter Schotman        -  Maarten-J. Oosterman 1-0

Partijen in Ronde 1 - 24-Sep-19.
  1 Jacob Perrenet        -  Rob Smit             1-0    
  2 Maarten-J. Oosterman  -  Redzep Skrijelj      0-1    
  3 Hein de Boer          -  Peter Schotman       1-0    
  4 Jos Uiterwijk         -  Daan Brorens         ½-½    
  5 Cris Borsten          -  Wiel Maertzdorf      1-0    
Eindstand na Ronde 10 - 10-Dec-19.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst          Rtg   TPR  BRtg
  1 Jacob Perrenet        10   6   2   2    7,0  0 -2   54,5  34,00  2071  1917  2108
  2 Redzep Skrijelj        8   6   2   0    7,0  0  2   54,5  36,00  2021  2174  1959
  3 Hein de Boer          10   5   2   3    6,0  0  1   54,5  30,75  1776  1883  1696
  4 Peter Schotman         7   5   0   2    5,0 -1 -2   57,5  24,50  1908  1986  1868
  5 Maarten-J. Oosterman   8   4   0   4    4,0  2  2   51,5  15,50  1911  1816  1947
  6 Jos Uiterwijk         10   2   2   6    3,0  0  1   53,5  12,25  1591  1614  1593
  7 Philippe Ramaekers     4   2   0   2    2,0  0 -1   45,0  10,00  1859  1602  1886
  8 Walter Beugels         3   1   1   1    1,5 -1 -1   48,5   7,50  1728  1862  1708
  9 Jephte Lafour          4   1   1   2    1,5  0 -1   41,0   7,25  1701  1712  1699
 10 Joop Hummel            2   1   0   1    1,0  2  2   41,5   4,50  1974  1876  1981
 11 Daan Brorens           5   0   2   3    1,0 -1 -1   48,0   4,50  1722  1589  1752
 12 Rob Smit               4   1   0   3    1,0  0  1   38,5   4,00  1668  1458  1699
 13 Guido Heuts            2   1   0   1    1,0  0 -1   39,0   3,00  1515  1672  1500
 14 Cris Borsten           2   1   0   1    1,0  0 -1   41,5   4,00  1514  1739  1503
 15 Stefan Steinhardt      2   0   1   1    0,5  0 -1   36,5   2,25  1822  1513  1850
 16 Wiel Maertzdorf        3   0   1   2    0,5 -1 -1   38,5   1,50  1428  1435  1434
 17 Ronald Nelissen        0   0   0   0    0,0  0  0   32,5   0,00  1779        1779
 18 Jeroen Spronken        0   0   0   0    0,0  0  0   32,5   0,00  1318        1318
 19 Dien Knuit             2   0   0   2    0,0  0 -1   35,0   0,00  1066  1403  1067
Partijen in Ronde 9 - 26-11-2019.
  1 Redzep Skrijelj       -  Peter Schotman       1-0    
  2 Jacob Perrenet        -  Jephte Lafour        1-0    
  3 Hein de Boer          -  Daan Brorens         0-1    

Partijen in Ronde 8 - 26-11-2019.
  1 Jacob Perrenet        -  Redzep Skrijelj      0-1    
  2 Peter Schotman        -  Hein de Boer         1-0    
  3 Daan Brorens          -  Wiel Maertzdorf      1-0    
  4 Jephte Lafour         -  Rob Smit             1-0 

Partijen in Ronde 7 - 26-11-2019.
  1 Rob Smit              -  Redzep Skrijelj      0-1    
  2 Hein de Boer          -  Jacob Perrenet       0-1    
  3 Jephte Lafour         -  Daan Brorens         ½-½    
  4 Wiel Maertzdorf       -  Peter Schotman       0-1 

Partijen in Ronde 6 - 29-Oct-19.
  1 Redzep Skrijelj       -  Stefan Steinhardt    1-0    
  2 Jacob Perrenet        -  Maarten-J. Oosterman 1-0    
  3 Philippe Ramaekers    -  Jephte Lafour        1-0    
  4 Walter Beugels        -  Peter Schotman       0-1

Partijen in Ronde 5 - 29-Oct-19.
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Redzep Skrijelj      0-1    
  2 Jacob Perrenet        -  Philippe Ramaekers   1-0    
  3 Walter Beugels        -  Stefan Steinhardt    0-1
  4 Jephte Lafour         -  Peter Schotman       0-1    

Partijen in Ronde 4 - 29-Oct-19.
  1 Redzep Skrijelj  	  -  Jacob Perrenet       1-0
  2 Stefan Steinhardt     -  Philippe Ramaekers   0-1
  3 Jephte Lafour         -  Walter Beugels       0-1
  4 Peter Schotman        -  Maarten-J. Oosterman 0-1

Partijen in Ronde 3 - 01-Oct-19.
  1 Philippe Ramaekers    -  Redzep Skrijelj      0-1    
  2 Maarten-J. Oosterman  -  Jacob Perrenet       0-1    
  3 Hein de Boer          -  Jephte Lafour        1-0    
  4 Peter Schotman        -  Stefan Steinhardt    1-0    

Partijen in Ronde 2 - 01-Oct-19.
  1 Redzep Skrijelj       -  Maarten-J. Oosterman 1-0    
  2 Daan Brorens          -  Philippe Ramaekers   0-1    
  3 Cris Borsten          -  Hein de Boer         0-1    
  4 Jacob Perrenet        -  Peter Schotman       1-0    
  5 Stefan Steinhardt     -  Jephte Lafour        1-0  

Partijen in Ronde 1 - 01-Oct-19.
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Stefan Steinhardt    1-0    
  2 Philippe Ramaekers    -  Jacob Perrenet       1-0    
  3 Peter Schotman        -  Redzep Skrijelj      0-1    
  4 Daan Brorens          -  Hein de Boer         1-0    
  5 Jephte Lafour         -  Cris Borsten         0-1
Eindstand na Ronde 7 - 26-Nov-19.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst   SBgr   Rtg   TPR  BRtg
  1 Redzep Skrijelj        9   9   0   0    9,0 -1  1   39,5  39,50  2181  2265  2100
  2 Jacob Perrenet         9   6   0   3    6,0  1  2   46,0  22,50  2083  2045  2086
  3 Philippe Ramaekers     6   4   0   2    5,5  0  1   49,0  25,75  1936  2041  1898
  4 Daan Brorens           5   3   1   1    5,0  1 -1   40,5  22,75  1742  1822  1717
  5 Peter Schotman         9   4   0   5    4,0 -1 -1   44,5  14,50  1877  1807  1909
  6 Maarten-J. Oosterman   6   2   0   4    3,5  0 -1   48,0  12,75  1951  1913  1965
  7 Stefan Steinhardt      6   2   0   4    3,5 -2 -2   39,0  11,75  1824  1754  1850
  8 Hein de Boer           6   2   0   4    3,5  0  1   38,5  12,25  1711  1642  1738
  9 Jephte Lafour          9   2   1   6    2,5  1 -1   40,0  10,25  1640  1616  1662
 10 Cris Borsten           2   1   0   1    2,5  0  1   37,5  18,25  1517  1671  1502
 11 Walter Beugels         3   1   0   2    2,5  1  2   34,0  14,50  1689  1656  1694
 12 Ronald Nelissen        0   0   0   0    1,5  0  0   40,5  20,25  1718        1718
 13 Jos Uiterwijk          0   0   0   0    1,5  0  0   40,5  20,25  1607        1607
 14 Dien Knuit             0   0   0   0    1,5  0  0   40,5  20,25  1089        1089
 15 Joop Hummel            0   0   0   0    1,5  0  0   40,5  20,25  2000        2000
 16 Jeroen Spronken        0   0   0   0    1,5  0  0   40,5  20,25  1350        1350
 17 Rob Smit               2   0   0   2    1,5  0 -1   36,0  12,25  1697  1555  1719
 18 Wiel Maertzdorf        2   0   0   2    1,5  0 -1   34,0  12,25  1396  1455  1402
Rangschikking Finalegroep na Ronde 7 - 17-Dec-19.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score   SBgr   Rtg   TPR  BRtg
  1 Jacob Perrenet         7   7   0   0    7.0  21.00  2082  2193  2010
  2 Redzep Skrijelj        7   5   1   1    5.5  13.25  2109  2066  2107
  3 Maarten-J. Oosterman   7   4   1   2    4.5  11.25  1994  1958  1994
  4 Peter Schotman         7   3   1   3    3.5   6.25  1884  1872  1883
  5 Philippe Ramaekers     7   3   0   4    3.0   4.50  1892  1821  1916
  6 Ronald Nelissen        7   2   1   4    2.5   6.25  1740  1790  1728
  7 Joop Hummel            7   2   0   5    2.0   2.50  1835  1720  1879
  8 Guido Heuts            7   0   0   7    0.0   0.00  1466  1582  1485

Games in Ronde 1 - 17-12-2019.
  1 Redzep Skrijelj       -  Joop Hummel          1-0    
  2 Jacob Perrenet        -  Guido Heuts          1-0    
  3 Philippe Ramaekers    -  Ronald Nelissen      1-0    
  4 Peter Schotman        -  Maarten-J. Oosterman 0-1    

Games in Ronde 2 - 17-12-2019.
  1 Joop Hummel           -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  2 Ronald Nelissen       -  Peter Schotman       ½-½    
  3 Guido Heuts           -  Philippe Ramaekers   0-1    
  4 Redzep Skrijelj       -  Jacob Perrenet       0-1    

Games in Ronde 3 - 17-12-2019.
  1 Jacob Perrenet        -  Joop Hummel          1-0    
  2 Philippe Ramaekers    -  Redzep Skrijelj      0-1    
  3 Peter Schotman        -  Guido Heuts          1-0    
  4 Maarten-J. Oosterman  -  Ronald Nelissen      0-1    

Games in Ronde 4 - 17-12-2019.
  1 Joop Hummel           -  Ronald Nelissen      1-0    
  2 Guido Heuts           -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  3 Redzep Skrijelj       -  Peter Schotman       1-0    
  4 Jacob Perrenet        -  Philippe Ramaekers   1-0    

Games in Ronde 5 - 17-12-2019.
  1 Philippe Ramaekers    -  Joop Hummel          1-0    
  2 Peter Schotman        -  Jacob Perrenet       0-1    
  3 Maarten-J. Oosterman  -  Redzep Skrijelj      ½-½    
  4 Ronald Nelissen       -  Guido Heuts          1-0    

Games in Ronde 6 - 17-12-2019.
  1 Joop Hummel           -  Guido Heuts          1-0    
  2 Redzep Skrijelj       -  Ronald Nelissen      1-0    
  3 Jacob Perrenet        -  Maarten-J. Oosterman 1-0    
  4 Philippe Ramaekers    -  Peter Schotman       0-1    

Games in Ronde 7 - 17-12-2019.
  1 Peter Schotman        -  Joop Hummel          1-0    
  2 Maarten-J. Oosterman  -  Philippe Ramaekers   1-0    
  3 Ronald Nelissen       -  Jacob Perrenet       0-1    
  4 Guido Heuts           -  Redzep Skrijelj      0-1    

Eindstand na 8 speelavonden (20 augustus 2019)
Pos Name               Rnd1 Rnd2 Rnd3 Rnd4 Rnd5 Rnd6 Rnd7 Rnd8 Totaal  
  1 Philippe Ramaekers   10    -   7,5  10  6,7    8   10   10   62,2
  2 Hein de Boer          0  5,0    6   10  6,7    3   10    5   45,7
  3 Jephte Lafour        10  6,7    5    -  6,7    2    -    -   30,4
  4 Maarten-J. Oosterman 10  3,3    -    -    -    4    0   6,7  24
  5 Ronald Nelissen       0  6,7   4,5   -    -    -   10    -   21,2
  6 Frank Clevers	  -    -    -   10    -    4    -   1,7  15,7
  7 Walter Beugels        -    -    4    -    -    -    -   10   14
  8 Peter Schotman        -  3,3    -    0    -    -   10    -   13,3
  9 Jos Uiterwijk        10  3,3    -    -    -    -    -    -   13,3
 10 Yme Brantjes          -   10    -    -    -    -    -    -   10
 11 Redjep Shkriel        -    -    -    -    -    9    -    -    9
 12 Wiel Maertzdorf       -  3,3   0,5   0    0    -    0   3,3   7,1
 13 Daan Brorens          0  1,7   2,5   -    -    -    -    -    4,2
 14 Dien Knuit 		  -    -    -    0    -    -    0    -    0
 15 Mano Deckers          0    0    -    -    -    -    -    -    0
 16 Rob Smit              -    -    -    -    -    -    0    -    0
 17 Gerardo Helderman     -    -    -    -    -    -    -    0    0
 18 Hendrik Helderman     -    -    -    -    -    -    -    0    0
Standaard speeltempo: Ranking na Ronde 3 - 13-8-2019
Pos Name                 Gms   W   D   L  Score  B  S  Bhlz   SBgr   Rtg   TPR  SRtg
  1 Philippe Ramaekers     3   3   0   0    3,0 -1 -2   4,5   4,50  1887  2683  1855
  2 Hein de Boer           3   2   0   1    2,0  1  1   3,0   1,50  1684  1722  1674
  3 Peter Schotman         2   1   0   1    1,0  0 -1   5,5   0,50  1938  1625  1950
  4 Maarten-Jan Oosterman  2   1   0   1    1,0  0  1   7,5   2,00  1918  1764  1926
  5 Ronald Nelissen        2   1   0   1    1,0 -2 -2   5,0   0,50  1766  1468  1773
  6 Frank Clevers          1   1   0   0    1,0  1  1   4,5   0,50  1703  2195  1700
  7 Jephte Lafour          1   1   0   0    1,0 -1 -1   5,5   1,00  1651  2558  1638
  8 Jos Uiterwijk          1   1   0   0    1,0 -1 -1   5,5   1,00  1597  1900  1596
  9 Rob Smit               1   0   0   1    0,0 -1 -1   5,5   0,00  1787   874  1800
 10 Daan Brorens           1   0   0   1    0,0  1  1   4,5   0,00  1745   838  1758
 11 Wiel Maertzdorf        2   0   0   2    0,0  0  1   5,5   0,00  1391  1025  1395
 12 Mano Deckers           1   0   0   1    0,0  1  1   4,5   0,00  1099   796  1100
 13 Dien Knuit             2   0   0   2    0,0  2  2   5,5   0,00  1079   924  1080
Standaard speeltempo: Partijen 13-Augustus 2019: 
 1 Maarten-Jan Oosterman -  Philippe Ramaekers     0-1    
 2 Hein de Boer          -  Rob Smit               1-0    
 3 Wiel Maertzdorf       -  Peter Schotman         0-1    
 4 Dien Knuit            -  Ronald Nelissen        0-1 
   
Standaard speeltempo: Partijen 23-Juli 2019:  
 1 Peter Schotman        -  Philippe Ramaekers     0-1    
 2 Frank Clevers         -  Wiel Maertzdorf        1-0    
 3 Dien Knuit            -  Hein de Boer           0-1 

Standaard speeltempo: Partijen 2-Juli 2019:  
 1 Hein de Boer           -  Maarten-Jan Oosterman 0-1
 2 Philippe Ramaekers     -  Ronald Nelissen       1-0
 3 Daan Brorens           -  Jephte Lafour         0-1
 4 Jos Uiterwijk          -  Mano Deckers          1-0
BLITZ: Ranking AFTER ROUND 10 - 7-8-2019. 
Redjep Shkriel        9 / 10
Philippe Ramaekers    8 / 10
Maarten-Jan Oosterman 4 / 10
Frank Clevers         4 / 10 
Hein de Boer          3 / 10
Jephte Lafour         2 / 10
RAPID: Eindstand na ronde 9 - 20-8-2019.
Pos Name                 Gms   W   D   L  Score 
  1 Hein de Boer           9   4   2   3   5,0 
  2 Philippe Ramaekers     6   5   0   1   5,0 
  3 Jephte Lafour          5   4   0   1   4,0
  4 Maarten-Jan Oosterman  6   3   0   3   3,0
  5 Walter Beugels         3   3   0   0   3,0
  6 Yme Brantjes           3   3   0   0   3,0
  7 Wiel Maertzdorf        6   2   0   4   2,0
  8 Ronald Nelissen        3   2   0   1   2,0 
  9 Peter Schotman         3   1   0   2   1,0 
 10 Jos Uiterwijk          3   1   0   2   1,0 
 11 Frank Clevers          3   0   1   2   0,5
 12 Daan Brorens           2   0   1   1   0,5 
 13 Mano Deckers           2   0   0   2   0,0
 14 Gerardo Helderman      2   0   0   2   0,0
 15 Hendrik Helderman      2   0   0   2   0,0
RAPID:
Games in Round 9 - 20-08-2019.
  1 Philippe Ramaekers    -  Maarten-Jan Oosterman 1-0
  2 Walter Beugels        -  Frank Clevers         1-0
  3 Hein de Boer          -  Wiel Maertzdorf       1-0

Games in Round 8 - 20-08-2019.
  1 Maarten-Jan Oosterman -  Hein de Boer          1-0
  2 Frank Clevers         -  Philippe Ramaekers    0-1
  3 Gerardo Helderman     -  Walter Beugels        0-1
  4 Wiel Maertzdorf       -  Hendrik Helderman     1-0

Games in Round 7 - 20-08-2019.
  1 Wiel Maertzdorf       -  Maarten-Jan Oosterman 0-1
  2 Philippe Ramaekers    -  Gerardo Helderman     1-0
  3 Hendrik Helderman     -  Walter Beugels        0-1
  4 Hein de Boer          -  Frank Clevers         ½-½

Games in Round 6 - 30-07-2019.
  1 Hein de Boer          -  Jephte Lafour        0-1    
  2 Wiel Maertzdorf       -  Philippe Ramaekers   0-1

Games in Round 5 - 30-07-2019.
  1 Philippe Ramaekers    -  Hein de Boer         0-1    
  2 Wiel Maertzdorf       -  Jephte Lafour        0-1 

Games in Round 4 - 30-07-2019.
  1 Jephte Lafour         -  Philippe Ramaekers   0-1    
  2 Hein de Boer          -  Wiel Maertzdorf      1-0  

Games in Round 3 - 9-7-2019.
 1 Hein de Boer          -  Yme Brantjes          0-1    
 2 Peter Schotman        -  Maarten-Jan Oosterman 0-1    
 3 Ronald Nelissen       -  Jos Uiterwijk         1-0

Games in Ronde 2 - 9-7-2019.
 1 Yme Brantjes          -  Peter Schotman        1-0    
 2 Ronald Nelissen       -  Maarten-Jan Oosterman 1-0   
 3 Jephte Lafour         -  Daan Brorens          1-0    
 4 Wiel Maertzdorf       -  Hein de Boer          0-1    
 5 Mano Deckers          -  Jos Uiterwijk         0-1

Games in Ronde 1- 9-7-2019.
 1 Maarten-Jan Oosterman -  Yme Brantjes          0-1    
 2 Ronald Nelissen       -  Peter Schotman        0-1    
 3 Daan Brorens          -  Hein de Boer          ½-½    
 4 Jos Uiterwijk         -  Jephte Lafour         0-1    
 5 Mano Deckers          -  Wiel Maertzdorf       0-1     
BLITZ: Ranking AFTER ROUND 10 - 16-7-2019. 
Philippe Ramaekers  7½ / 10
Hein de Boer         6 / 10
Jephte Lafour        5 / 10
Ronald Nelissen     4½ / 7
Walter Beugels       4 / 10  
Daan Brorens	    2½ / 8
Wiel Maertzdorf      ½ / 5
BLITZ 7-8-2019:
Games in Ronde 1 & 2 - 7-8-2019.
  1 Hein de Boer          - Frank Clevers	  1-1    
  2 Maarten-Jan Oosterman - Jephte Lafour         2-0    
  3 Redjep Shkriel        - Philippe Ramaekers    1-1  

Games in Ronde 3 & 4 - 7-8-2019.
  1 Frank Clevers         - Jephte Lafour	  1-1    
  2 Philippe Ramaekers    - Hein de Boer          2-0    
  3 Maarten-Jan Oosterman - Redjep Shkriel        0-2  

Games in Ronde 5 & 6 - 7-8-2019.
  1 Frank Clevers         - Maarten-Jan Oosterman 2-0    
  2 Redjep Shkriel        - Hein de Boer          2-0    
  3 Jephte Lafour         - Philippe Ramaekers    0-2 

Games in Ronde 7 & 8 - 7-8-2019.
  1 Philippe Ramaekers    - Frank Clevers         2-0    
  2 Hein de Boer          - Maarten-Jan Oosterman 1-1    
  3 Jephte Lafour         - Redjep Shkriel        0-2 

Games in Ronde 9 & 10 - 7-8-2019.
  1 Redjep Shkriel        - Frank Clevers         2-0    
  2 Hein de Boer          - Jephte Lafour         1-1    
  3 Maarten-Jan Oosterman - Philippe Ramaekers    1-1
BLITZ 16-7-2019:
Games in Ronde 1 - 16-7-2019.
  1 Philippe Ramaekers    -  Wiel Maertzdorf      1-0    
  2 Daan Brorens          -  Jephte Lafour        1-0    
  3 Walter Beugels        -  Hein de Boer         0-1    

Games in Round 2 - 16-7-2019.
  1 Wiel Maertzdorf       -  Hein de Boer         0-1    
  2 Jephte Lafour         -  Walter Beugels       1-0    
  3 Philippe Ramaekers    -  Daan Brorens         1-0 

Games in Round 3 - 16-7-2019.
  1 Daan Brorens          -  Wiel Maertzdorf      1-0    
  2 Walter Beugels        -  Philippe Ramaekers   1-0    
  3 Hein de Boer          -  Jephte Lafour        ½-½  

Games in Round 4 - 16-7-2019.
  1 Wiel Maertzdorf       -  Jephte Lafour        0-1    
  2 Philippe Ramaekers    -  Hein de Boer         0-1    
  3 Ronald Nelissen       -  Walter Beugels       0-1    
   
Games in Round 5 - 16-7-2019.
  1 Walter Beugels        -  Wiel Maertzdorf      ½-½    
  2 Hein de Boer          -  Ronald Nelissen      0-1    
  3 Jephte Lafour         -  Philippe Ramaekers   0-1    

Games in Ronde 6 - 16-7-2019.
  1 Ronald Nelissen       -  Philippe Ramaekers   ½-½    
  2 Jephte Lafour         -  Daan Brorens         1-0    
  3 Hein de Boer          -  Walter Beugels       1-0    

Games in Round 7 - 16-7-2019.
  1 Hein de Boer          -  Ronald Nelissen      1-0    
  2 Walter Beugels        -  Jephte Lafour        ½-½    
  3 Daan Brorens          -  Philippe Ramaekers   0-1 

Games in Round 8 - 16-7-2019.
  1 Ronald Nelissen       -  Daan Brorens         1-0    
  2 Philippe Ramaekers    -  Walter Beugels       1-0    
  3 Jephte Lafour         -  Hein de Boer         1-0  

Games in Round 9 - 16-7-2019.
  1 Jephte Lafour         -  Ronald Nelissen      0-1    
  2 Hein de Boer          -  Philippe Ramaekers   0-1    
  3 Walter Beugels        -  Daan Brorens         1-0    
   
Games in Round 10 - 16-7-2019.
  1 Ronald Nelissen       -  Walter Beugels       1-0    
  2 Daan Brorens          -  Hein de Boer         ½-½    
  3 Philippe Ramaekers    -  Jephte Lafour        1-0
Partijen 9-Juli 2019. 
 1 Jasper Zilverberg      - Jacob Perrenet         0-1
Partijen 18-Juni 2019. 
 1 Jacob Perrenet         -  Jasper Zilverberg     ½-½
 2 Daan Brorens           -  Maarten-Jan Oosterman ½-½
 3 Jeroen Spronken        -  Hein de Boer          1-0
 4 Wiel Maertzdorf        -  Dien Knuit            1-0
Partijen 11-Juni 2019. 
 1 Maarten-Jan Oosterman  -  Ronald Nelissen       1-0
 2 Jephte Lafour          -  Hein de Boer          ½-½
 3 Jos Uiterwijk          -  Walter Beugels        1-0
 4 Cris Borsten	          -  Jeroen Spronken       ½-½
Partijen 4-Juni 2019. 
 1 Philippe Ramaekers     -  Maarten-Jan Oosterman 0-1
 2 Hein de Boer           -  Daan Brorens          0-1
 3 Jos Uiterwijk          -  Wiel Maertzdorf       1-0
 4 Dien Knuit 	          -  Jeroen Spronken       0-1
EINDSTAND 2e Cyclus na Ronde 14 - 21-Mei-19
Pos Name                 Cat Gms  Score   W   D   L Bye AWM ACl   TPR  IRtg   Rtg  B
  1 Jacob Perrenet       A    10   11.5   9   1   0   0   3   1  2100  2052  2101 -2
  2 Maarten-J. Oosterman A     7    8.0   6   0   1   0   6   1  2022  1872  1916  1
  3 Philippe Ramaekers   A     9    7.5   4   1   4   1   3   1  1727  1920  1864  1
  4 Peter Schotman       A    10    7.5   4   3   3   0   3   1  1716  1979  1916  2
  5 Hein de Boer         B    13    7.0   6   0   7   1   0   0  1705  1695  1703 -1
  6 Ronald Nelissen      B     8    6.5   4   1   3   0   5   1  1792  1762  1779  0
  7 Jos Uiterwijk        B    11    6.0   3   2   6   1   2   0  1547  1612  1577  1
  8 Cris Borsten         C    12    6.0   4   2   6   0   2   0  1533  1492  1509 -2
  9 Walter Beugels       B     5    5.5   3   2   0   0   9   0  1790  1682  1708 -1
 10 Wiel Maertzdorf      C    10    5.5   4   0   6   0   4   0  1547  1337  1397  0
 11 Jephte Lafour        B     5    4.5   1   2   2   1   8   0  1576  1650  1636  1
 12 Daan Brorens         B     3    4.0   2   1   0   0  11   0  1775  1729  1745 -1
 13 Jeroen Spronken      C     5    3.5   1   2   2   0   9   0  1559  1234  1265  1
 14 Dien Knuit           C     6    2.5   1   0   5   0   8   0  1262  1085  1088  2
Partijen in Ronde 14 - 21-Mei-19. 
 1 Jeroen Spronken 	  -  Jacob Perrenet       0-1
 2 Philippe Ramaekers     -  Hein de Boer         1-0
 5 Jos Uiterwijk          -  Cris Borsten         0-1
 6 Peter Schotman         -  Daan Brorens         ½-½
Partijen in Ronde 13 - 14-Mei-19. 
 1 Philippe Ramaekers 	  -  Jacob Perrenet       0-1
 2 Maarten-Jan Oosterman  -  Hein de Boer         1-0
 3 Peter Schotman         -  Ronald Nelissen      0-1
 4 Cris Borsten           -  Wiel Maertzdorf      1-0
 5 Jos Uiterwijk          -  Jeroen Spronken      1-0
 6 Dien Knuit             -  Daan Brorens         0-1
Partijen in Ronde 12 - 30-Apr-19.
  1 Jacob Perrenet        -  Jos Uiterwijk        1-0    
  2 Hein de Boer          -  Walter Beugels       0-1    
  3 Dien Knuit            -  Peter Schotman       0-1
Partijen in Ronde 11 - 23-Apr-19.
  1 Peter Schotman        -  Jacob Perrenet	  ½-½
  2 Jos Uiterwijk	  -  Philippe Ramaekers   1-0
  3 Hein de Boer          -  Cris Borsten         1-0
  4  Walter Beugels       -  Wiel Maertzdorf      1-0
Partijen in Ronde 10 - 16-Apr-19.
  1 Jacob Perrenet	  - Hein de Boer          1-0
  2 Ronald Nelissen       - Maarten-J. Oosterman  0-1
  3 Wiel Maertzdorf       - Philippe Ramaekers    0-1
  4 Peter Schotman        - Jos Uiterwijk         1-0
  5 Daan Brorens          - Cris Borsten          1-0
  6 Jeroen Spronken       - Dien Knuit            1-0
Partijen in Ronde 9 - 09-Apr-19.
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Jacob Perrenet	  0-1
  2 Wiel Maertzdorf       -  Hein de Boer         0-1
  3 Philippe Ramaekers    -  Ronald Nelissen      1-0
  4 Jos Uiterwijk         -  Walter Beugels	  ½-½
  5 Cris Borsten          -  Jeroen Spronken      ½-½
Partijen in Ronde 8 - 02-Apr-19.
  1 Jephte Lafour         -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  2 Ronald Nelissen       -  Wiel Maertzdorf      1-0    
  3 Hein de Boer          -  Jos Uiterwijk        1-0    
  4 Jeroen Spronken       -  Peter Schotman       ½-½    
  5 Dien Knuit            -  Cris Borsten         0-1
Eindstand na Ronde 10 - 28-Mei-19
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst   SBgr   Rtg   TPR  BRtg
  1 Maarten-J. Oosterman   9   8   1   0    9.0 -1 -2   54.5  47.75  1965  2143  1863
  2 Jacob Perrenet         6   5   0   1    6.5  0 -1   61.5  38.50  2086  2162  2063
  3 Philippe Ramaekers    10   6   0   4    6.0  0  1   54.5  25.00  1898  1825  1921
  4 Peter Schotman         7   3   1   3    5.0  1  1   54.0  22.25  1909  1859  1925
  5 Hein de Boer           7   3   0   4    4.5  1  1   54.0  20.25  1738  1821  1712
  6 Jephte Lafour          8   3   1   4    4.5  2  2   50.0  17.50  1662  1727  1648
  7 Jasper Zilverberg      3   2   1   0    4.0 -1 -1   57.0  33.00  2076  2150  2065
  8 Ronald Nelissen        2   1   0   1    3.5  0  1   47.5  23.00  1718  1536  1733
  9 Cris Borsten           7   2   0   5    3.5  1 -1   47.0  12.75  1502  1544  1506
 10 Wiel Maertzdorf        9   1   3   5    3.0 -1 -1   44.5  11.25  1402  1532  1365
 11 Daan Brorens           3   0   2   1    2.5  1  2   49.5  21.75  1717  1638  1728
 12 Walter Beugels         3   1   0   2    2.5 -1 -1   48.5  18.75  1694  1642  1702
 13 Roberto Conte          2   0   1   1    2.0  0  1   42.5  19.50  1571  1265  1600
 14 Jos Uiterwijk          0   0   0   0    1.5  0  0   50.0  25.00  1607        1607
 15 Dien Knuit             0   0   0   0    1.5  0  0   50.0  25.00  1089        1089
 16 Jeroen Spronken        0   0   0   0    1.5  0  0   50.0  25.00  1235        1235
Partijen in Ronde 10 - 28-May-19
  1 Philippe Ramaekers    -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  2 Peter Schotman        -  Walter Beugels       1-0    
  3 Daan Brorens          -  Wiel Maertzdorf      ½-½    
  4 Roberto Conte         -  Cris Borsten         0-1
Partijen in Ronde 9 - 28-May-19
  1 Walter Beugels        -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  2 Daan Brorens          -  Philippe Ramaekers   0-1    
  3 Cris Borsten          -  Peter Schotman       0-1    
  4 Wiel Maertzdorf       -  Roberto Conte        ½-½
Partijen in Ronde 8 - 28-May-19
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Daan Brorens         ½-½    
  2 Philippe Ramaekers    -  Peter Schotman       1-0
  3 Jephte Lafour         -  Cris Borsten         1-0    
  4 Wiel Maertzdorf       -  Walter Beugels       0-1
Partijen in Ronde 7 - 07-May-19
  1 Peter Schotman        -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  2 Jephte Lafour         -  Jacob Perrenet       0-1    
  3 Hein de Boer          -  Philippe Ramaekers   0-1    
  Ronald Nelissen         -  Bye
Partijen in Ronde 6 - 07-May-19
  1 Maarten-J. Oosterman  -  Jephte Lafour        1-0    
  2 Jacob Perrenet        -  Philippe Ramaekers   1-0    
  3 Peter Schotman        -  Hein de Boer         1-0    
  4 Ronald Nelissen       -  Wiel Maertzdorf      1-0
Partijen in Ronde 5 - 07-May-19
  1 Hein de Boer          -  Maarten-J. Oosterman 0-1    
  2 Jacob Perrenet        -  Peter Schotman       1-0    
  3 Philippe Ramaekers    -  Wiel Maertzdorf      1-0    
  4 Jephte Lafour         -  Ronald Nelissen      1-0
POS NAAM               SEP2018 APR2019 VERSCHIL
  1 Jacob Perrenet        2061    2092      +31
  2 Peter Schotman        1931    1942      +11
  3 Philippe Ramaekers    1902    1893      - 9
  4 Maarten-J. Oosterman  1926    1896      -30
  5 Ronald Nelissen       1708    1767      +59
  6 Daan Brorens          1722    1729      + 7
  7 Hein de Boer          1682    1730      +48
  8 Walter Beugels        1686    1685      - 1
  9 Jephte Lafour         1574    1636      +62
 10 Jos Uiterwijk         1606    1575      -31
 11 Jo van de Kragt       1537    1537        =
 12 Cris Borsten          1488    1490      + 2
 13 Constance Hemker-Boer 1419    1419        =
 14 Wiel Maertzdorf       1391    1410      +19
 15 Jeroen Spronken       1246    1259      +13
 16 Dien Knuit            1103    1097      - 5
Scroll naar top