INTERNE NajaarsCOMPETITIE 2020

Partijen in Ronde 4 - 22 Sept-20.
 1 Maarten-J. Oosterman  -  Redzep Skrijelj      0-1    
 2 Jos Uiterwijk         -  Hein de Boer         0-1    
 3 Rob Smit              -  Joop Hummel          0-1

Partijen in Ronde 3 - 15 Sept-20. 
 1 Redzep Skrijelj       - Peter Schotman        1-0
 2 Hein de Boer          - Rob Smit              1-0
 3 Jos Uiterwijk         - Wiel Maertzdorf       1-0
   Dien Knuit                                    BYE

Partijen in Ronde 2 - 8-Sept-20. 
 1 Joop Hummel           - Redzep Skrijelj       0-1
 2 Maarten-Jan Oosterman - Frank Clevers         1-0
 3 Peter Schotman        - Hein de Boer          1-0
   Jos Uiterwijk                                 BYE

Partijen in Ronde 1 - 1-Sept-20. 
 1 Hein de Boer          - Maarten-Jan Oosterman ½-½
 2 Rob Smit              - Jos Uiterwijk         1-0 
 3 Dien Knuit            - Peter Schotman        0-1
Ranking after Ronde 4 - 22-9-2020 - Normal ranking.
Pos Name                Gms   W   D   L Bye Score  B  S   Bhlz   SBgr   Rtg   TPR  IRtg
  1 Redzep Skrijelj       3   3   0   0   0   3,5 -1 -1   10,0   8,25  2046  2264  2011
  2 Peter Schotman        3   2   0   1   0   2,5 -1 -1   10,0   5,25  1859  1734  1857
  3 Hein de Boer          4   2   1   1   0   2,5  0 -1    7,5   4,00  1700  1853  1669
  4 Maarten-J. Oosterman  3   1   1   1   0   2,0  1  2    9,5   3,75  1892  1816  1903
  5 Joop Hummel           2   1   0   1   0   2,0  0 -1    9,0   3,50  1990  1886  1998
  6 Dien Knuit            1   0   0   1   1   2,0  1  1    7,0   2,25  1086  1508  1086
  7 Jos Uiterwijk         3   1   0   2   1   2,0  1  2    7,0   2,25  1581  1490  1595
  8 Rob Smit              3   1   0   2   0   1,5  1  1    7,5   2,25  1722  1639  1736
  9 Jacob Perrenet        0   0   0   0   0   1,0  0  0    8,0   4,00  2074        2074
 10 Jephte Lafour         0   0   0   0   0   1,0  0  0    8,0   4,00  1731        1731
 11 Cris Borsten          0   0   0   0   0   1,0  0  0    8,0   4,00  1504        1504
 12 Walter Beugels        0   0   0   0   0   1,0  0  0    8,0   4,00  1694        1694
 13 Jeroen Spronken       0   0   0   0   0   1,0  0  0    8,0   4,00  1329        1329
 14 Daan Brorens          0   0   0   0   0   1,0  0  0    8,0   4,00  1796        1796
 15 Philippe Ramaekers    0   0   0   0   0   1,0  0  0    8,0   4,00  1877        1877
 16 Ronald Nelissen       0   0   0   0   0   1,0  0  0    8,0   4,00  1783        1783
 17 Frank Clevers         1   0   0   1   0   1,0 -1 -1    6,5   2,25  1691  1542  1699
 18 Wiel Maertzdorf       1   0   0   1   0   1,0 -1 -1    6,0   2,25  1402  1233  1411
Vanaf 1 september gaan we proberen weer een interne competitie te spelen. In onze normale speelzaal kunnen we met de huidige coronaregels op maximaal drie borden spelen. De overige borden worden opgesteld in een andere ruimte van De Romein, zodat iedereen toch veilig kan schaken. Tot aan de kerst gaan we het daarom als volgt doen: 
  • Een doorlopende interne competitie van lange partijen (1:30 bedenktijd).
  • Een formele snelschaak of rapid competitie lijkt niet coronaproof vanwege het vele wisselen van bord en plaats op een avond, maar in de grote zaal kan men altijd rapid of blitz spelen op eigen intiatief.
Bovenstaande kan wijzigen mocht daar vanwege nieuwe corona ontwikkelingen aanleiding toe zijn. Hou onze website in de gaten voor nieuws. 
POS NAAM                APR2019 SEPT2019 DEC2019   SEP2020 VERSCHIL
  1 Jacob Perrenet         2092     2116    2085      2074	-11
  2 Redzep Skrijelj                 1936    1995      2011	+16
  3 Joop Hummel                     2002    1964      1998	+34
  4 Maarten-J. Oosterman   1896     1928    1915      1903	-12
  5 Philippe Ramaekers     1893     1887    1877      1877	  =
  6 Peter Schotman         1942     1897    1870      1857	-13
  7 Daan Brorens           1729     1745    1796      1796	  =
  8 Ronald Nelissen        1767     1779    1783      1783	  =
  9 Rob Smit                        1692    1740      1736	 +4
 10 Jephte Lafour          1636     1681    1730      1731	 +1
 11 Frank Clevers                           1700      1699	 -1
 12 Walter Beugels         1685     1708    1682      1694	+12
 13 Hein de Boer           1730     1703    1670      1669	 -1
 14 Jos Uiterwijk          1575     1603    1599      1595	 -4
 15 Tjoe-Liong Kwee	   1566     1566    1566      1566	  =
 16 Jo van de Kragt        1537     1537    1537      1537	  =
 17 Cris Borsten           1490     1503    1495      1504	 +9
 18 Wiel Maertzdorf        1410     1426    1437      1411	-26
 19 Constance Hemker-Boer  1419     1419    1419      1419	  =
 20 Jeroen Spronken        1259     1315    1325      1329	 +4
 21 Dien Knuit             1097     1077    1066      1086	+20

EXTERNE COMPETITIE 2020-2021

De individuele resultaten van de partijen uit de KNSB-competitie worden verwerkt in de KNSB-rating.
De KNSB-ratinglijst wordt per kwartaal bijgewerkt en daarna ook hier gepubliceerd.

Ook de partijen uit de LiSB-competitie tellen mee voor de KNSB-rating. Deze uitslagen worden slechts 2x per jaar doorgegeven aan de KNSB, waardoor de LiSB-resultaten pas veel later zichtbaar worden op de KNSB-ratinglijst.

KNSB Ratinglijst Augustus 2020 - ZwartWit Maastricht (Verenigingsnr. 190047)
        Naam                            lidnr rating verschil
 1	R. (Redzep) Skrijelj		7824234	2074	+47
 2	J.C. (Jacob) Perrenet		7021619	2021	+4
 3	M.J. (Maarten-Jan) Oosterman	7508754	1958	+25
 4	J. (Joop) Hummel		7534857	1952	-1
 5	P.C. (Peter) Schotman		7259879	1912	+14
 6	P.L.P. (Philippe) Ramaekers	8378799	1886	+4
 7	R.F.M. (Ronald) Nelissen	7261067	1772	+24
 8	D.F.J.A. (Daan) Brorens		7585336	1715	-13
 9	F.J.G. (Frank) Clevers		6759577	1678	=
10	J.O. (Jephte) Lafour		8197596	1650	-75
11	H.M.J. (Hein) de Boer		7250210	1649	+4
12	W.P. (Walter) Beugels		7086288	1638	-5
13	T.L. (Tjoe-Liong) Kwee		7923091	1556	-2
14	J.W.H.M. (Jos) Uiterwijk	7479153	1518	-10
15	C.J. (Cris) Borsten		8376841	1517	=
16	W.J. (Jo) v.d. Kragt		7395069	1501	=
17	W.J. (Wiel) Maertzdorf		8225294	1426	=
18	C. (Constance) Hemker-Boer	7492100	1419	=
19	G. (Dien) Slangen-Knuit		7511174	1039	-1   
J. Spronken (Jeroen) 8592397 -
R. Smit (Rob) 8868002 -
  • Teamleider is ook dit seizoen weer Peter Schotman.
  • Concept indeling van de competitie wordt uiterlijk 28 september gepubliceerd.
  • Indeling definitief wordt uiterlijk 5 oktober gepubliceerd.
  • Eerste ronde alle klassen 31 oktober, de data van de andere rondes staan in onze Schaakagenda.
  • Zie ook het nieuwsbericht over start KNSB-Competitie.

Competitie ARCHIEF

Op de pagina ARCHIEF staan alle uitslagen en ranglijsten van de interne voorjaarscompetitie van 2020, de interne competitie van 2019 en de externe competitie 2019-2020.
Scroll naar top